Ogólne informacje o MJM Group

Inspirują nas ludzie

MJM Group powstała w 2011 roku. Założyła ją Małgorzata Mroczka, pasjonatka podróży i odkrywania kulinarnych smaków, która postanowiła wystartować na polskim rynku z nowymi brandami restauracyjnymi. Od początku MJM działał jako firma rodzinna, a unikatową cechą jej twórców było stawianie w centrum zainteresowań drugiego człowieka oraz jego oczekiwań.
Dzięki dostrzeganiu roli międzyludzkich relacji i otwarciu na współdziałanie, główną inspiracją MJM są ludzie. Widać to w każdym z firmowych lokali.
Dziś  Gra Smaków, Road American Restaurant, Choice i Benvenuti in Italia to restauracje rozsiane w galeriach handlowych na terenie całej Polski. Oferujące przekrój smaków niemal z całego świata menu spod znaku MJM wyróżnia najlepsza jakość potraw i dbałość o najmniejsze szczegóły, a przede wszystkim o satysfakcję klientów.

 

Małgorzata Mroczka, prezes zarządu MJM Group: „W naszej firmie nie ma postaci kluczowych i mniej ważnych, bo wszyscy bez względu na wiek, płeć i pełnioną funkcję są ważni: pracownicy, klienci, dzieci, młodzież, rodzina. Każdy człowiek. Słuchamy ludzi. Każdy jest dla nas inspiracją”.

 

MJM Group S.A. to cztery marki oferujące najlepsze smaki kuchni z całego świata: Gra Smaków, Benvenuti in Italia, Choice, Road American Restaurant.

Firma powstała w 2011 r i działa do dziś na terenie pięciu miast: Piły, Chojnic, Wrocławia, Świdnicy i Legnicy.
© MJM 2014 | All rights reserved.