Władze spółki

Małgorzata Mroczka

Małgorzata Mroczka

Prezes Zarządu

Przez lata  prowdziła legnicką restaurację Con Cuore i zajmowała się działalnością dobroczynną. Od 3 lat  konsekwentnie, z pasją i uporem samodzielnie rozwija sieć czterech marek restauracyjnych, większość z nich tworząc od podstaw.

Dwie z nich: Broaster Chicken i Road American Restaurant, zdobyły już prestiżowe nagrody w konkursie Food Business Awards 2013. Pozostałe  codziennie zdobywają uznanie klientów, doceniających najlepszą jakość potraw i kulinarny kunszt w postaci kuchni amerykańskiej, włoskiej i tureckiej.

„Czarnym koniem” firmy jest sieć restauracji lodziarni i czekoladziarni Choice, oferujących przepyszne, naturalne lody i praliny o wyjątkowych smakach. Pani Małgorzata jest też autorką pomysłu na jogurtowe desery i posiłki, serwowane w jogurciarniach Yogo by Choice.

Mateusz Mroczka

Mateusz Mroczka

Wiceprezes Zarządu

Młody biznesmen z godnym podziwu doświadczeniem i sukcesami. Jest prezesem Mind Progress Group, największej agencji marketingu zintegrowanego w południowo- zachodniej Polsce. Szefuje także  Centrum Gospodarki Społecznościowej, którego celem jest popularyzacja alternatywnych form finansowania i rozwoju przedsięwzięć biznesowych, społecznych i kulturalnych. Unikalne doświadczenia w crowdsourcingu i crowdfundingu wykorzystywane są w codziennej współpracy ze społeczeństwem, biznesem, nauką i administracją.

Mateusz został też zwycięzcą w plebiscycie „Panoramy Legnickiej” na Osobowość Roku 2013.

Jan Mroczka

Jan Mroczka

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Prezes Zarządu Rank Progress S.A. – współzałożyciel firmy i jej większościowy udziałowiec. Jego cele to ciągły rozwój i realizacja nowych projektów inwestycyjnych.  Za 2012 rok otrzymał tytuł „Przedsiębiorca Roku” przyznawany przez Puls Biznesu i Związek Pracodawców RP.

W ciągu zaledwie 10 lat Rank Progress S.A. pod zarządem Jana Mroczki oddał do użytku 24 wielkopowierzchniowe obiekty komercyjne i 7 własnych galerii handlowych, stając się jedną z największych firm inwestycyjno-deweloperskich na polskim rynku. Spółka od początku działalności bardzo intensywnie rozwija i pielęgnuje relacje z partnerami biznesowymi i najemcami obiektów, uznając je za jeden z kluczowych czynników sukcesu Rank Progress.

Dla Jana Mroczki  najwyższą wartością w biznesie są ludzie.

MJM Group S.A. to cztery marki oferujące najlepsze smaki kuchni z całego świata: Gra Smaków, Benvenuti in Italia, Choice, Road American Restaurant.

Firma powstała w 2011 r i działa do dziś na terenie pięciu miast: Piły, Chojnic, Wrocławia, Świdnicy i Legnicy.
© MJM 2014 | All rights reserved.