Cztery lokale MJM otwierją się w Pile

Niemal wszystkie marki naszego brandu znajdą się wśród najemców Galerii Piła

Już od pierwszego dnia po otwarciu centrum handlowego jego  klienci będą mogli spróbować kuchni włoskiej, amerykańskiej, tureckiej i pysznych słodyczy.
W Galerii Piła, wybudowanej przez Rank Progress, MJM Group otworzy aż pięć lokali.

Broaster Chicken z chrupiącym, smażonym ciśnieniowo kurczakiem, która ma ponad 10 tys. restauracji w USA,  będzie siódmym lokalem sieci w Polsce. Znana i lubiana w Polsce jest też kuchnia turecka, serwowana przez Efez – od października również w Pile.  Wśród bogactwa orientalnych smaków znajdują się zarówno tradycyjne tureckie dania, (np. pide i kebaby), jak i lekkie sałatki, zupy oraz zapiekane makarony i pizza. Benvenuti in Italia to z kolei najnowsza restauracja MJM, oferująca tradycyjną kuchnię włoską. Marka stawia na oryginalne i świeże produkty (np. makarony wyrabiane są przez kucharzy ręcznie) i korzysta ze sprawdzonych, włoskich przepisów.  W pilskiej galerii nie zabraknie również „czarnego konia” MJM, czyli niezwykłej lodziarni i czekoladziarni Choice, gdzie można zjeść zachwycające smakiem lody i ręcznie przygotowywane praliny. Lokal będzie połączony z jogurciarnią Yogo by Choice.

MJM Group S.A. to cztery marki oferujące najlepsze smaki kuchni z całego świata: Gra Smaków, Benvenuti in Italia, Choice, Road American Restaurant.

Firma powstała w 2011 r i działa do dziś na terenie pięciu miast: Piły, Chojnic, Wrocławia, Świdnicy i Legnicy.
© MJM 2014 | All rights reserved.