Restauracje MJM Group SA znów w krajowej czołówce.

Marki gastronomiczne Choice i Benvenuti in Italia zdobyły prestiżowe nagrody w ogólnopolskim konkursie Food Business Awards 2014. To kolejne zwycięstwo brandów MJM Group SA.

Organizowany po raz trzeci konkurs z nagrodami Food Business Awards 2014 był wyjątkową okazją do prezentacji najlepszych firm i lokali gastronomicznych w Polsce, a także uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli oraz personelu.
W tegorocznej edycji do nagród  nominowane były wszystkie marki z grupy MJM. W kategorii „nowatorska strategia marketingowa” zwyciężyła marka Choice, natomiast najlepszą „pizzerią działającą w sieci” została Benvenuti in Italia.
– To dla nas zaszczyt i ogromna radość być nagrodzonym po raz kolejny. Rok temu nasz Broaster Chicken Drive zwyciężył w kategorii ”Fast Food”, a Road American Restaurant okazał się najlepszym debiutem konceptu gastronomicznego, mówi Małgorzata Mroczka, prezes MJM Group SA. – Od początku funkcjonowania naszych restauracji ciężko pracujemy na najwyższą jakość. Najpierw tworzymy autorski koncept, a później rozwijamy go, korzystając z wcześniejszych doświadczeń. Na sukces Choice’a i Benvenuti in Italia pracowaliśmy wszyscy, od właścicieli, dyrektorów, managerów, po pracowników tworzących zespół MJM Group. – Widzą to nasi klienci i dostrzegło to też jury konkursu.
Czekoladziarnio-lodziarnie Choice to miejsce, do którego przychodzą tłumy niezależnie od pory roku. Niezwykły smak naturalnych lodów, przygotowywanych według tradycyjnej, włoskiej receptury bez polepszaczy smaku i konserwantów oraz ręcznie robione czekolady i pralinki przyciągają pasjonatów słodyczy. Aktualnie lokale Choice można znaleźć w siedmiu miastach: we Wrocławiu, Legnicy, Świdnicy, Chojnicach, Jeleniej Górze, Kaliszu i Pile.
Z kolei Benvenuti in Italia jest najmłodszą z marek MJM Group SA. To klasyczna włoska kuchnia, w której poza typowymi pastami można spróbować ręcznie robionych makaronów w nowej odsłonie np. spaghetti z mulami  i pomidorami, ravioli z ricottą i szpinakiem. Prawdziwym rarytasem, rzadko dostępnym w Polsce, jest carpaccio z ośmiornicy i risotto ze świeżymi owocami morza. Restauracja  ma w ofercie także grillowane mięsa (np. jagnięciny, wołowiny), wyborną szynkę prosciutto i uwielbianą przez Polaków włoską pizzę na cienkim cieście. Przepyszna włoska kuchnia nie byłaby tak kusząca bez obłędnych w smaku deserów. W Benvenuti można spróbować delikatnej panna cotta z musem malinowym, klasycznego tiramisu lub słodkiego tortu z ricotty. Przysmaków z Benvenuti spróbować można na razie w Legnicy oraz Pile. – Nagrody w kolejnej edycji Food Business Awards to dla nas potwierdzenie, że nasze działania zmierzają w dobrym kierunku – dodaje Małgorzata Mroczka.
MJM Group SA to firma rodzinna. – Przy tworzeniu firmy przyświecała nam chęć stworzenia restauracji, z których będziemy dumni. Chcieliśmy zrobić cos innego niż wszyscy: odkrywać nowe rozwiązania i nowe smaki, przecierać nieznane ścieżki i wyznaczać trendy w gastronomii – tłumaczy Małgorzata Mroczka.

DO MJM GROUP należy sześć marek gastronomicznych: Broaster Chicken, Efez, Road, Benvenuti in Italia, Choice oraz Yogo by Choice. – Podstawą sukcesu grupy MJM są ludzie – podkreśla pani prezes. – Zespół oddanych współpracowników doskonale wpisuje się w model firmy rodzinnej. Stworzyliśmy ją razem i wspólnie ją rozwijamy. Ciągle podnosimy poprzeczkę i stale wyznaczamy sobie nowe cele.

MJM Group S.A. to cztery marki oferujące najlepsze smaki kuchni z całego świata: Gra Smaków, Benvenuti in Italia, Choice, Road American Restaurant.

Firma powstała w 2011 r i działa do dziś na terenie pięciu miast: Piły, Chojnic, Wrocławia, Świdnicy i Legnicy.
© MJM 2014 | All rights reserved.