Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Food Business Awards 2013

Broaster Chicken oraz Road American Restaurant, marki należące do legnickiej firmy MJM Group SA, zdobyły prestiżowe nagrody w konkursie Food Business Awards 2013.  – Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasze restauracje zostały nie tylko dostrzeżone, ale również nagrodzone w tak prestiżowym konkursie – mówi Małgorzata Mroczka, prezes MJM Group SA. – Konkurowaliśmy z największymi znanymi restauracjami w Polsce. To dla nas ogromne wyróżnienie. Muszę przyznać, że od początku wierzyliśmy w sukces naszych marek. Teraz potwierdzili to fachowcy i kulinarne autorytety.

MJM Group SA to firma rodzinna. – Jej powstanie jest wynikiem twórczego poszukiwania nowych wyzwań i celów, inspirowanego obserwacjami i doświadczeniami zebranymi podczas licznych podróży po Polsce i świecie. Odkrywanie nowych technologii i nowych smaków, chęć przecierania nowych ścieżek i wyznaczania trendów – to wszystko przyświecało nam przy tworzeniu firmy – tłumaczy Małgorzata Mroczka.

Kurczaki z Broaster Chicken znane są legniczanom od półtora roku. Uznanie jury zdobyły ze względu na niepowtarzalne walory smakowe, oryginalne receptury marynat i panierek oraz opatentowany sposób przygotowywania potraw – smażenie ciśnieniowe. Warto podkreślić, że marka Broaster Chicken to ponad 10.000 lokali w USA i na całym świecie. Wyłącznym właścicielem licencji na Polskę jest właśnie MJM Group.

– W tej chwili mamy pięć restauracji naszej sieci: w Świdnicy, Zamościu, Kaliszu, Kłodzku (BC Drive) oraz w Legnicy. Ten ostatni lokal, znajdujący się w Galerii Piastów od ul. Zamkowej, jest także miejscem szkoleniowym, w którym uczymy nowych pracowników naszej technologii – wyjaśnia pani prezes. – Wszystkich Legniczan serdecznie zapraszamy do spróbowania naszego kurczaka. Jest najlepszy w mieście. A dalsze plany rozwoju sieci są jak zwykle ambitne – śmieje się Małgorzata Mroczka.

Z kolei ROAD American Restaurant to niezwykła podróż po smakach kuchni amerykańskiej. Restauracja znajduje się w Sky Tower we Wrocławiu i zdobyła już rzeszę stałych klientów. – Nasze menu jest zupełnie wyjątkowe. Przede wszystkim serwujemy steki. Mamy ich kilka rodzajów do wyboru. Dla najbardziej wymagających serwujemy na rozgrzanym granicie nawet  kilogramowy stek – opowiada. – Ale mamy też domowe burgery, skrzydełka i żeberka, czyli flagowe dania kuchni amerykaskiej. Podajemy też wyśmienite owoce morza.

MJM GROUP to 6 marek restauracyjnych: Broaster Chicken, Efez, Road, Choice, Yogo by Choice i Benvenuti in Italia.

MJM Group S.A. to cztery marki oferujące najlepsze smaki kuchni z całego świata: Gra Smaków, Benvenuti in Italia, Choice, Road American Restaurant.

Firma powstała w 2011 r i działa do dziś na terenie pięciu miast: Piły, Chojnic, Wrocławia, Świdnicy i Legnicy.
© MJM 2014 | All rights reserved.