Praca

Dołącz do grona pracowników MJM Group S.A.

MJM Group S.A. to jedna z najsilniej rozwijających się sieci gastronomicznych w Polsce. W ciągu niespełna trzech lat otworzyliśmy 21 restauracji w 9 miastach Polski. Zatrudniamy blisko 300 pracowników.  Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Mamy wewnętrzny, sprawdzony system szkoleń i bardzo szczegółowo opracowane procedury. Dzięki temu możemy zatrudniać nawet osoby nie posiadające wielkiego doświadczenia w branży gastronomicznej, a to pozwala na włączenie do grona naszych pracowników osób, które przy standardowych formach rekrutacji nie miałyby na to szans.
  • Oferujemy elastyczny czas pracy, dzięki czemu pracę swobodnie można łączyć z nauką, rozwijaniem własnych pasji i życiem rodzinnym.
  • Nasze restauracje przeważnie znajdują się w średnich miastach. Nasza oferta stanowi bardzo ważne uzupełnienie dla lokalnego rynku pracy.
  • Oferujemy bardzo dobre warunki pracy i odpowiednie, motywujące pracownika wynagrodzenie.
  • Dbamy o miłą atmosferę w pracy, bez niepotrzebnych napięć i konfliktów. Naszych pracowników dobieramy również pod kątem osobowości.
  • Wspieramy rozwój kariery. W naszej firmie wiele osób zaczynało od podstawowych stanowisk, z których awansowali później bardzo wysoko. Staramy się dostrzegać indywidualne predyspozycje, obsadzając na brakujących stanowiskach przede wszystkim osoby z wewnątrz firmy.

Sprawdź, kogo aktualnie szukamy do pracy i dołącz do nas! Wyślij swoje CV na adres e-mail cv@mjm-group.pl

MJM Group S.A. to cztery marki oferujące najlepsze smaki kuchni z całego świata: Gra Smaków, Benvenuti in Italia, Choice, Road American Restaurant.

Firma powstała w 2011 r i działa do dziś na terenie pięciu miast: Piły, Chojnic, Wrocławia, Świdnicy i Legnicy.
© MJM 2014 | All rights reserved.